آخرین اخبار

تمديد وام بلند مدت
5اسفند روز مهندس گرامي باد
تمديد مهلت انتخاب واحد
آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشكده فني حرفه اي سما (ترم بهمن )
آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگده فني حرفه اي سما (ترم بهمن )
ولادت پيامبر گرامي حضرت محمد (ص) وامام جعفر صادق (ع ) گرامي باد
اطلاعيه فوري صندوق رفاه
24ابان روز كتاب و كتابخواني گرامي باد
24ابان روز كتاب و كتابخواني گرامي باد
تبريك حلول ماه ربيع الاول
يوم ا.. 13 ابان روز استكبار ستيزي
لزوم ثبت نام اساتيد محترم در سامانه ساجد
تسليت به مردم شهيد پروراهواز
تمديد مهلت ثبت نام تا31شهريورماه
تبريك شروع سال تحصيلي
تبريك شروع سال تحصيلي
تبريك شروع سال تحصيلي
تبريك شروع سال تحصيلي
نحوه ثبت نام اساتيدحق التدريس در سامانه ساجد
حلول ماه مبارك رمضان مبارك
27 ارديبهشت روز روابط عمومي مبارك
برگزاري كلاس هاي استاد بيات مختاري
پيام تبريك روز استاد
بازدید رئیس سازمان سما از مراکز آموزشی فرهنگی سما نیشابور
جلسه ستاد هم اندیشی و همیاری اندیشمندان حوزه و اساتید دانشگاه
جشن استقبال از دانشجویان ورودی جدید
اخذ کد شناسه تدریس اساتید
تبریک هفته کتاب و کتابخوانی
لزوم ثبت نام اساتيد محترم در سامانه ساجد

لیست آخرین اخبار

برگزاري ششمین كارگاه خانوادگي من و پدرم راهنمایی دخترانه سماي ن

برگزاري ششمین كارگاه خانوادگي من و پدرم راهنمایی دخترانه سماي نيشابور

 به گزارش روابط عمومی سما به منظور گسترش ارتباط والدين به ويژه پدران با دخترانشان در دوران بلوغ ،« ششمین كارگاه خانوادگي » با عنوان من وپدرم به همت مدیر  ، مربيان وكاركنان مرکز آموزشی راهنمایی دخترانه سما وروابط عمومی سما در محل ورزشگاه انقلاب  برگزار گرديد.در اين كارگاه پدران و دختران راهنمايي در گروه هاي ۲ نفره به رقابت پرداختند.اين مسابقات در 4 رشته تيرو كمان ،تیر اندازی با تفنگ بادی ،بولینگ ،گل کوچک  با هدف ايجاد صميميت و روحيه همكاري ميان دانش آموز و پدرش با حضور معاون دانشگاه ورئيس مركز آموزشي فرهنگي سما مهندس شيرخاني  و همكاران سما و معلمين و... درمحيطي سرشار از همدلي و نشاط برگزار شد .داوري اين مسابقات توسط داوران هيئت تير و كمان نيشابور،و اساتید گروه تربیت بدنی دانشکده سما  انجام شد .

نفرات : دررشته ورزشي تیرو کمان :      رتبه اول آقای موسوی و دانش آموز مارال موسوی

                                                               رتبه دوم آقای بوژمهرانی ودانش آموز مائده بوژمهرانی

                                                               رتبه سوم آقای حسینی و دانش آموز مهلا حسینی

    دررشته ورزشي گل کوچک  :            رتبه اول آقای باجمیرانی ودانش آموزمبینا باجمیرانی

                                                               رتبه دوم آقای رجبی و دانش آموز نیوشا رجبی

                                                             رتبه سوم آقای سوقندی و دانش آموزفائزه  سوقندی

  در رشته ورزشي تیراندازی  :              رتبه اول آقای عبداله آبادی ودانش آموزغزل عبداله آبادی   

                                                           رتبه دوم     آقای نیک روش و دانش آموز نگار نیک روش

                                                                            آقای راحتی و دانش آموز هلیا راحتی

                                                      رتبه سوم آقای دهنوی و دانش آموز مینا دهنوی

در رشته ورزشی  بولینگ :                  رتبه اول آقای راحتی و دانش آموز هلیا راحتی 

                                                     رتبه دوم آقای رجبی ودانش آموز نیوشا رجبی

                                                     رتبه سوم آقای جعفری و دانش آموز فاطمه جعفری

 

در پایان  به نفرات برتر جوايزي اهدا شد.

جهت مشاهده تصاویر بیشتر به گالری تصاویر مراجعه فرمائید.


(روابط عمومی)