لیست آخرین اخبار

بازدید رئیس سازمان سما از مراکز آموزشی فرهنگی سما نیشابور

باسمه تعالی

گزارش بازدید رئیس سازمان سما از مراکز آموزشی فرهنگی سما نیشابور

 دكتر منظري توكلي رياست سازمان سما  مجتمع كارگاهي و تجهيزات سما نيشابور را مجموعه اي بي نظير به لحاظ خوداتكايي و نظم و بهره وري نيروي انساني دانست .


به گزارش روابط عمومي سما نيشابور :ریاست محترم سازمان سما جناب دکتر منظري توکلی ، جناب دکتر طبسی معاون و رئیس مراکز آموزشی فرهنگی  سما مشهد و هیئت همراه در روز شنبه 21بهمن 96 از ساعت  30 : 8 صبح مراکز آموزشی فرهنگی سما واحد نیشابور را مورد بازدید قرار دادند. ایشان در ابتدا راهی  مجتمع كارگاهي آموزشکده فنی و حرفه ای سما ، شده با توضیحات مسئول مجتمع كارگاهي  با امکانات ، تجهیزات و برنامه های آموزشی آشنا شدند و شاهد به پرواز در آمدن ربات كوادكوپتر (ربات تشخيص آلاينده هاي جوي ) که ساخت یکی از دانش آموزان پايه هفتم دبيرستان دوره اول پسرانه سما  بودند  ايشان مجتمع كارگاهي و تجهيزات سما نيشابور را مجموعه اي بي نظير به لحاظ خوداتكايي و نظم و بهره وري نيروي انساني دانست . در ادامه بازدید مجتمع دخترانه سما شامل ابتدایی دخترانه ، دبیرستان دوره اول و موسسه کالج زبان رامورد بازدید قرار داده و با توضیحات مدیریت محترم مجموعه و همکاران ارجمند در جریان فرایند های آموزشی ،کتابخانه سنتی ، آزمایشگاه پیشرفته و کارگاه آموزش رایانه قرار گرفته و با طرح سوالاتی از دانش آموزان ، کمیت و کیفیت فعالیت ها را جویا شدند.

در قسمت سوم برنامه راهی دبیرستان دخترانه دوره دوم شده و با حضور در کلاس های درسی از نزدیک با دانش آموزان در فضایی کاملا دوستانه به گپ و گفت پرداختند و در مرحله پایانی با حضور در دبستان دخترانه سعیدی ( طرح خرید خدمات آموزشی سما ) و بازدید از یکی از کلاس های درس ( دوم ابتدایی ) ضمن پرسش هایی از دانش آموزان و لحظاتی نشستن در نیمکت کنار بچه ها ، حس بسیار خوبی را به آنان منتقل کردند. ریاست محترم سازمان و هیئت همراه در ساعت 30 : 11 نیشابور را به قصد سبزوار ترک نمودند .  

با تشكر(روابط عمومی)