آخرین اخبار

تمديد وام بلند مدت
5اسفند روز مهندس گرامي باد
تمديد مهلت انتخاب واحد
آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشكده فني حرفه اي سما (ترم بهمن )
آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگده فني حرفه اي سما (ترم بهمن )
ولادت پيامبر گرامي حضرت محمد (ص) وامام جعفر صادق (ع ) گرامي باد
اطلاعيه فوري صندوق رفاه
24ابان روز كتاب و كتابخواني گرامي باد
24ابان روز كتاب و كتابخواني گرامي باد
تبريك حلول ماه ربيع الاول
يوم ا.. 13 ابان روز استكبار ستيزي
لزوم ثبت نام اساتيد محترم در سامانه ساجد
تسليت به مردم شهيد پروراهواز
تمديد مهلت ثبت نام تا31شهريورماه
تبريك شروع سال تحصيلي
تبريك شروع سال تحصيلي
تبريك شروع سال تحصيلي
تبريك شروع سال تحصيلي
نحوه ثبت نام اساتيدحق التدريس در سامانه ساجد
حلول ماه مبارك رمضان مبارك
27 ارديبهشت روز روابط عمومي مبارك
برگزاري كلاس هاي استاد بيات مختاري
پيام تبريك روز استاد
بازدید رئیس سازمان سما از مراکز آموزشی فرهنگی سما نیشابور
جلسه ستاد هم اندیشی و همیاری اندیشمندان حوزه و اساتید دانشگاه
جشن استقبال از دانشجویان ورودی جدید
اخذ کد شناسه تدریس اساتید
تبریک هفته کتاب و کتابخوانی
لزوم ثبت نام اساتيد محترم در سامانه ساجد

لیست آخرین اخبار

برگزاری اولین دوره مسابقات نجات تخم مرغ در دانشکده سما








به گزارش روابط عمومی سما نیشابور

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص)و ولادت امام جعفر صادق (ع)اولین  دوره مسابقات نجات تخم مرغ به همت دفتر پژوهش  دانشکده فنی سما نیشابور با حضور34 تیم ازمیان دانشجویان ،اساتید ،کارکنان و دانش آموزان مدارس سما به مدت دوساعت در محیطی سرشار از نشاط  برگزار شد .

در این مسابقه شرکت کنندگان سازه های خود را از طبقه سوم ساختمان اداری به پایین رها کردند .

مهندس علیرضا شیرخانی معاونت سمای نیشابور گفت : ارزيابی اين مسابقات بر اساس وزن سازه، زمان فرود آمدن سازه، مکان فرود آمدن سازه، فاصله آن نسبت به نقطه هدف و خلاقيت در طراحی سازه انجام شده است .

 وی ضمن اشاره به اهداف برگزاری اين مسابقه، تصريح کرد: اين مسابقات به منظور آشنايی دانشجويان گروه های مکانيک و عمران با طراحی سازه هايی که بتوان در کاربردهای عملی مانند نجات افراد يا تجهيزات در سفينه ها و ماهواره های فضايی، طراحی و برگزار شد .

در پایان این دوره مسابقات تیم های زیر موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند :

 

رتبه اول :تیم مکانیک 1   (آقایان احسان سلیمان رضا حصارسرخی علی خیری )  تیم دانشجویی

رتبه دوم :تیم کیان  (خانم سلیمانیان  )استاد گروه الکترونیک

رتبه سوم :تیم عمران سازه 2 (محمد چزگی )تیم  دانشجویی

 جوایزتیم های برتر  این دوره از مسابقات طی مراسمی اهدا خواهد شد  
 برای دیدن تصاویر به گالری تصاویر مراجعه فرمائید..




(روابط عمومی)