اطلاعیه


سلام علیکم

احتراماً  به استحضار می‌رساند ششمین چالش نوآوری فناوری نانو با عنوان «طراحی و ساخت سلول باتری لیتیومی» از سوی کارگروه صنعت و بازار ستاد توسعه فناوری نانو ستاد ویژه توسعه فناوری نانو آغاز شده است.
چالش‌های فناوری و نوآوری نانو، یکی از برنامه‏‌های مهم ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که برگزاری آن از ابتدای سال ۱۳۹۵ کلید خورده است و می‌کوشد مشکلات کلیدی بنگاه‌های صنعتی یا نیازهای فناورانه صنایع مختلف کشور را از طریق جلب مشارکت پژوهشگران و فناوران کشور برطرف نماید.

مساله محوری این چالش « طراحی و ساخت سلول باتری لیتیومی در ابعاد ۱۸۶۵۰ با ظرفیت ۳۰۰۰ میلی‌آمپرساعت»  برای به کارگیری در وسایل نقلیه الکتریکی است.

بنابر اعلام دبیرخانه چالش‌های فناوری و نوآوری نانو پژوهشگران دانشگاهی، فناوران و شرکت‏‌های دانش‌‏بنیان علاقمند به شرکت در این چالش تا تاریخ 15 تیر ماه فرصت دارند، طرح‏ مفهومی خود را از طریق پایگاه اینترنتی چالش، به دبیرخانه چالش ارسال نمایند. همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات چالش (نحوه ثبت‌نام، شرایط ارسال راه‌حل، جوایز و غیره) به نشانی اینترنتی www.nanochallenge.ir مراجعه نمایند.

لذا خواهشمند است نسبت به اطلاع رسانی فراخوان چالش و راهنمای شرکت در آن (فایل‌های الکترونیکی پیوست) از طریق مقتضی (وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی یا ...) به دانشکده‌ها و اعضا هیئت علمی، دانشجویان و شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان مساعدت شود. پیشاپیش از توجه و همکاری شما نهایت تشکر را داریم.