بهمن ۰۷

با توجه به اینکه بخشی از کلاس کارآفرینی و پروژه مشخصه ۱۰۳۱۶ روز سه شنبه، قرار است در پنجشنبه با درس کارآموزی برگزار گردد 

لذا دانشجویان کامپیوتر می بایست فقط این کد مشخصه را انتخاب نمایند

نوشته ای از مدیر سایت

دی ۱۶

نوشته ای از مدیر سایت

بهمن ۰۱

نوشته ای از مدیر سایت

بهمن ۰۱

نوشته ای از مدیر سایت

دی ۳۰

نوشته ای از مدیر سایت

دی ۲۳

امتحان تئوری درس والیبال و بدمینتون برادران استاد بربار

تاریخ ۹۳/۱۱/۱ راس ساعت ۱۰ صبح

مکان: دانشکده سما

عدم شرکت دانشجو به منزله حذف ۵ نمره می باشد

نوشته ای از مدیر سایت

دی ۲۱

جناب آقای مقدم زاده رئیس شورای سیاستگذاری سازمان سما در استان‌خراسان وهیات همراه (دبیر شورای سیاستگذاری جناب آقای مدرسی و آقای وفامنش ) روز چهارشنبه مورخ ۱۷ دیماه ۱۳۹۳ از مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحدنیشابوربازدید کرد.

درشروع بازدید جناب آقای مقدم زاده  و هیات همراه به همراه رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد نیشابور  ورابط معاونت سما در امور مدارس و روابط عمومی درجلسه ای که  با حضورریاست محترم واحد دانشگاه جناب آقای دکتر سعیدی برگزار گردید  شرکت نمودندمحورهای گفتگو سیاست های حمایتی از دانشکده سما و پیشنهاد واگذاری برخی رشته های کارشناسی به سما در راستای ارتقاءجایگاه سما در آموزش عالی بود...

در این جلسه ابتدا آقای مهندس شیرخانی  معاونت محترم مجتمع آموزشی و فرهنگی سمای نیشابور  ضمن عرض خیر مقدم به آقای مقدم زاده وتشکر از حمایت های ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور جناب آقای دکتر سعیدی در کلیه موارد (امکانات ،آموزشی ،پژوهشی ،فرهنگی و…) توضیحاتی را در مورد فعالیت ها و موفقیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی سمای واحد نیشابور ارائه داد و رویکرد سمای این واحد را ارتقای کیفیت آموزش با صرفه جویی و کار مضاعف عنوان نمودند..

در ادامه  ایشان از کلیه بخش‌های مختلف آمورزشی و اداری آموزشکده همچون کارگاه‌ها، آزمایشگاه و فضای کلاس‌ها بازدید و همچنین با مسئولین و همکاران مرکز نیز گفتگو کرد..

رییس شورای سیاستگذاری سازمان سما در استان خراسان از مدارس ابتدایی دخترانه ، متوسطه اول دخترانه ومتوسطه اول پسرانه  و متوسطه دوم دخترانه  و ابتدایی پسرانه  ومراکز پیش دبستانی ۱و ۲ بازدید و از نزدیک با معلمان و دانش‌آموزان این مدارس گفتگو کرد و در سخنانی بر اهمیت هوشمند‌سازی مدارس تأکید کرد..

آقای مقدم زاده ، از حضورش در جمع همکاران سمای نیشابور  اظهار خرسندی و از زحمات آنان تشکر کرد و سمای نیشابور راجزو افتخارات سازمان سما مطرح نمود که همواره دارای ایده ها و طرح های نوین آموزشی و پژوهشی است . ایشان به برخی محدودیت ها و موانع دانشکده ها  اشاره نمود که از آن جمله می توان از محدود بودن رشته های تحصیلی، نام برد. وی برخورداری از فضا و امکانات مناسب و کادر مجرب را از مزایای آموزشکده هاو مدارس  برشمرد و بر لزوم ایجاد امکاناتی جهت درآمدزایی آموزشکده ها تأکید نمود.

مدیر روابط عمومی  سما نیشابور

نوشته ای از مدیر سایت

دی ۰۹

تربیت بدنی آموزشکده سما برگزار می کند:

کلاس های مربی گری و داوری درجه ۳ بسکتبال ویژه خواهران

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به امور دانشجویی آموزشکده سما مراجعه فرمایید

نوشته ای از مدیر سایت

دی ۰۶

دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد نیشابور در راستای تربیت روح و روان دانشجویان و ایجاد نشاط در کنار فراگیری علم و دانش در طول ترم،  برنامه ها و فعالیت های ورزشی متنوعی برای دانشجویان طرح ریزی نموده که به حول و قوه الهی تمامی آنها به سرانجام رسید که اهم فعالیت های انجام شده در طول نیمسال اول سال تحصیلی ۹۴-۹۳ به شرح ذیل می باشد:

۱٫اردوی تفریحی ورزشی دانشجویان دختر به اردوگاه باغرود

۲٫ اردوی تفریحی ورزشی دانشجویان پسر به روستای برف ریز

۳٫ همایش دوچرخه سواری از بلوار جانبازان تا دانشگاه آزاد جاده صومعه و بالعکس

۴٫ اردوی تفریحی ورزشی دانشجویان پسر به سرزمین ساحلی آفتاب (مشهد)

۵٫ اردوی تفریحی ورزشی دانشجویان دختر به موج های آبی (مشهد)

۶٫ برگزاری مسابقات شنا ویژه برادران در محل استخر توانیر

۷٫ برگزاری مسابقات مچ اندازی ویژه برادران در محل دانشکده

در پایان از زحمات جناب آقایان مرآتان، جوینی پور، تقیان و سرکار خانم مهدیانی که در خصوص هماهنگی و پیشبرد اهداف این قسمت عنایت ویژه داشته اند تشکر و قدردانی به عمل می آید.

نوشته ای از مدیر سایت

دی ۰۶

رسم ۴ (رشته مکانیک خودرو) چهارشنبه ۱۰/۱۰/۹۳ ساعت ۱۷-۱۵ دانشگاه شهرک قدس

 طراحی قالب چهارشنبه ۱۰/۱۰/۹۳ ساعت ۱۲-۱۰ در محل هنرستان شریعتی

نوشته ای از مدیر سایت